Zakletý zámek - PŘEDPRODEJ

 
Novinka Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 2
 

VYCHÁZÍ 31. BŘEZNA 2017!
Pohádková knížka, určená pro aktivní společné čtení rodičů a malých  (ne)čtenářů, je vhodná  pro děti od 5 let. Pokud si  Zakletý zámek předobjednáte, tak dostanete nejen podepsanou knížku s dopravou zdarma, ale také hezkou záložku a  placku s princeznou.

 

249 Kč    
Kód produktu 235
Výrobce Městská knihovna Polička
Stránky výrobce knihovna.policka.org
Kategorie Knihy a publikace
 
 

Pohádková knížka je určená ke společnému čtení s dětmi od 5 let a je vhodná i pro děti, které “čtení bolí”. Především je ale knihou příběhů na motivy slovinských lidových pohádek, kde nechybí kouzla, odvaha, překvapení a dobrý konec s ponaučením.
Aktuální informace najdete na stránkách
www.zakletyzamek.cz.

Alena Vorlíčková je autorkou projektu na podporu čtenářství Pohádky pro společné čtení, který se zaměřuje především na rozvoj aktivního společného čtení, kdy je kladen důraz na pozornost dítěte i dospělého. Své pohádkové dílny, publikace i odborné semináře prezentuje již osm let  po celé republice, její práce je podporována  prestižními kampaněmi Celé Česko čte  dětem a Rosteme s knihou. Dlouhodobě se zabývá problematikou dyslexie a jiných speciálních čtenářských potřeb.

Dětská psycholožka PhDr. Lenka Krejčová, Ph. D. o projektu říká: "Pohádky pro společné čtení jsou určené pro děti a jejich rodiče, nebo jejich babičky, dědečky, tety, strýčky, starší sourozence i učitele - prostě pro někoho, kdo dítěti udělá společnost a bude si číst s ním. Nemají sloužit k tomu, aby se děti samy učily číst. Mohou být čteny dětem, které ještě číst neumí, ale čtení je baví a lásku ke knihám si budují mnohem dříve, než samy poznají první písmena. Mohou posloužit také při nácviku čtení, když se děti se svými společníky střídají, čtou, co už umí, a zbytek jim čte někdo druhý."

Po objednání knihy Vám bude zaslána faktura, kterou můžete uhradit až po vytištění knihy. K její úhradě Vás ještě vyzveme.
,

  • Popis: 1× kniha, pevná vazba, 96 stran, česky
  • Rozměry: 22 x 22 cm
  • Rok vydání: 2017 (1. vydání)